Секрети дитячої поведінки: причини, реакції, рішення
Про курс
Найчастіше батьки або опікуни звертаються до дитячого психолога чи психіатра через порушення чи розлади поведінки дитини. Батьківство — велика відповідальність, а тому важливо розуміти, чому дитина поводиться тим чи іншим чином протягом дорослішання, якої підтримки вона потребує та що допоможе зберегти теплі взаємини з нею.
Цей курс допоможе батькам краще зрозуміти свою дитину та її поведінку. Протягом життя дитина розвивається, пізнає нове, ускладнює сприйняття світу й себе в ньому, а тому потребує допомоги з боку старших. Важливо знати, як забезпечувати позитивне підкріплення дій дитини, які умови потрібні для її комфорту, де варто бути особливо уважними, а де дати більше свободи. Крім того, з курсу ви дізнаєтеся про синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ) і опозиційно-викличний розлад поведінки (ОВРП), методи їх виявлення та лікування.
Курс стане в пригоді батькам дітей різного віку — від немовлят до підлітків — і підкаже, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Навички
Софт навички
Відповідальність — усвідомлення необхідності стежити за поведінкою дитини та надавати їй підтримку відповідно до віку.
Комунікація з дитиною — розуміння поведінки дитини протягом її дорослішання та комунікації, що допоможе зберегти довірливі взаємини.
Хард навички
Робота із синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ) у дитини — ідентифікація проблеми та лікування.
Робота із опозиційно-викличним розладом поведінки (ОВРП) у дитини — ідентифікація проблеми, забезпечення комфорту дитини та лікування.
Взаємодія із підлітками — розуміння викликів, з якими стикаються діти у підлітковому віці, правильна комунікація та надання підтримки, якої вони в цей час потребують.
Експерти курсу
Реєстрація на курс
Зареєструйтеся, щоб здобути нові знання та вміння й отримати сертифікат про проходження навчання.
Довідково
Курс створено для освітньої платформи «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки Бюро ВООЗ в Україні, аналітичного та експертного супроводу Координаційного центру з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України та громадської організації «Безбар’єрність».