Профілактика вигорання: розвиток психологічної стійкості на робочому місці
Про курс
Професійне вигорання є актуальною проблемою, оскільки ритм життя, перевантаженість обов’язками, цифрова залежність, підвищені вимоги до працівників після пандемії COVID-19 підвищують рівень стресу. В умовах війни українці та українки стикаються з численними загрозами та відчуттям невизначеності, що робить профілактику вигорання критично важливою. Це питання актуальне як для самих працівників, так і для людей, які працюють з кадрами.
Цей курс допоможе вам краще розібратися, що таке вигорання, чому воно виникає та впливає на життя, а головне — як йому запобігти на особистому рівні чи на рівні колективу, який ви очолюєте. Ви довідаєтеся, як діяти, щоб зберегти емоційну стабільність і не виснажитися, чого варто уникати, які риси характеру та принципи роботи компанії можуть спричиняти вигорання. Якщо проблема вже виникла, важливо вміти її ідентифікувати та знати стратегії, що допоможуть подолати проблему та покращити емоційний стан.
Сьогодні з професійним вигоранням може зіткнутися кожен і кожна з нас, тож курс підкаже, як уникнути цієї проблеми або як її побороти.
Навички
Софт навички
Стресостійкість — навички роботи в стресових ситуаціях та збереження збалансованого емоційного стану.
Робота з колективом — налагодження ефективної роботи в команді, що зберігає емоційний стан співробітників.
Тайм-менеджмент — раціональний розподіл власного часу без шкоди для здоров'я та емоційного стану.
Хард навички
Діагностика вигорання — розуміння конкретних ознак, що свідчать про професійне вигорання у вас чи співробітників.
Розробка корпоративної політики — практики організації роботи та взаємодії в колективі, що допоможуть запобігти вигоранню.
Побудова власної психологічної резильєнтності — методи роботи з власно психікою, що зроблять її стійкішою до стресів.
Стратегії відновлення — практики, що дозволяють відновитися після вигорання.
Експерти курсу
Реєстрація на курс
Зареєструйтеся, щоб здобути нові знання та вміння й отримати сертифікат про проходження навчання.
Довідково
Курс створено для освітньої платформи «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки Бюро ВООЗ в Україні, аналітичного та експертного супроводу Координаційного центру з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України та громадської організації «Безбар’єрність».